SIKÇA SORULAN SORULAR

Derslerimiz hazırlanmak istenilen kursa yönelik olarak sadece özel ders veya seviyeleri eş 2-3 kişilik küçük gruplar halinde yapılmaktadır.

İrday Eğitim sadece Matematik alanında faaliyet gösteren bir Özel Öğretim Kursudur.

Dönem boyunca programlı olarak sürdürdüğümüz eğitimler dışında isteğiniz doğrultusunda sadece tek bir konu ya da eksik olduğunu düşündüğünüz belli konulardan eğitim alabilirsiniz.

Derslerimiz de sadece kurumda kayıtlı öğrencilerimiz için İrday Yayıncılık tarafından hazırlanmış ve her dönem kendi içinde yenilenen konu fasikülleri kullanılarak matematik eğitimi yapılmaktadır.


Her konuya ait tüm alt başlıkları içeren matematik fasikülleri gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tüm matematik müfredatını içine alan, detaylı ve sizin tüm akademik hayatınızda matematik için yinelenecek her alanda yeniden kullanabileceğiniz nitelikte fasiküllerdir.

Kurumda eğitimini aldığınız kursa yönelik matematik deneme sınavları hem basılı test sınavları şeklinde hem de computer based test şeklinde yapılmaktadır.

Matematik deneme sınavlarımıza kurum dışı olarak web sitesinden online kayıt başvurusu yaparak sınavlara katılabilirsiniz.

İrday Eğitim, İrday yayıncılık bünyesinde hazırlamış olduğu yayınları sadece kurum içi öğrencilerine kullanmakta olup, bu yayınların yayın satışı bulunmamaktadır.

Kurslarımız hazırlanılan sınava göre rutin ders programları şeklinde Ağustos ayından itibaren başlamasına ek olarak , dönem boyunca ara dönemlerde de her programa başlama imkanınız bulunmaktadır.